Provozovna - Vzorková prodejna

Na pahorku 84
Milovice
289 23
mobil: 608 930 848
tel: 325 532 753

Doporučujeme

 

TOPlist

Důležité informaceThermofix

Thermofix je speciální heterogenní vinylová podlahovina vyráběná od roku 2003 společností Fatra, a.s. Je složena z několika vrstev s vloženým skelným rounem. Užitná nášlapná transparentní vrstva je opatřena mechanickým dezénem. Navíc je povrch opatřen polyuretanovou vrstvou, která zvyšuje odolnost a usnadňuje údržbu

S Thermofixem se běžně setkáme v komerčních prostorách prodejních center, ve vstupních halách, na chodbách a v kancelářích úřadů či institucí, v prostorách hotelů a restaurací. Vzhledem ke své odolnosti je možné Thermofix® používat i v halách s lehkou výrobou. Svou cestu si našel do obytných prostor a domácností

...Podlahová krytina je formátována do rozměrů 900 mm x 150 mm nebo zakázkově 900 mm x 100 mm (imitace dřevo) a 300 mm x 300 mm nebo zakázkově 450 mm x 450 mm (imitace keramické dlažby). Dílce se vyrábí v tloušťkách:

...2.5 mm s nášlapnou vrstvou 0.8 mm
...2.0 mm s nášlapnou vrstvou 0.4 mm

  1. PUR úprava
  2. Nášlapná vrstva
  3. Dekorační vrstva
  4. Skelné rouno
  5. Podkladní vrstva
  6. Spodní vrstva 
 Thermofix-rez

Showroom-fatrafloor  

>> Vše si vyzkoušejte v průvodci <<

...Thermofix je možné aplikovat do místností s podlahovým vyt ápěním. Materiál reaguje na prohřívání dokonce rychleji než většina ostatních podlahových krytin, což je pro uživatele příjemné. Také estetická stránka je významná. Kombinací různých dekorů lze vytvářet vzory, které příjemně dotváří charakter a harmonii celého interiéru.

Výhody:

...odolnost podlahoviny k vlhkému prostředí
...vysoká odolnost k opotřebení
...vynikající rozměrová stálost
...vysoká chemická odolnost povrchu
...vhodnost pro podlahové vytápění
...dobrý teplotní vjem a snadná údržba
...velmi nízká úroveň hluku
...odolnost proti vlivu kolečkové židle
...pokládání na pružný podklad
...vzájemná kombinovatelnost dezénů
...ekonomicky výhodná i pro členité prostředí

Garance 10 let

Výrobce poskytuje na materiál záruku 10 let. Podlahová krytina Thermofix® je opatřena všemi mezinárodně uznávanými certifikáty příslušných certifikačních autorit. Výroba i prodej jsou certifikovány dle norem ČSN EN ISO 9001 a 14001. (výrobce Fatra)

 

Katalog vzorů v PDF

 ZPĚT

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | admin | podmínky Kopírování a šíření obsahu PodlahyKutil.cz je zakázáno.