Podlahové krytiny, přednosti a výhody

Pokládka laminátových podlah:
- plovoucí podlahy jsou vyráběny v široké škále dekorů a barevných odstínů. Mezi její přednosti patří především stálobarevnost, odolnost vůči otlakům a nárazům, teplu a velmi snadné údržbě. Její použití je vhodné i na podlahové topení.

Pokládka dřevěných plovoucích podlah:
- dřevěné podlahy dodají Vašemu bytu příjemný pocit tepla, a na rozdíl od laminátových se dají renovovat což zaručuje tomuto typu podlah opravdu dlouhou životnost.

Pokládka + renovace parket:
- pro všechny, kteří mají rádi pocit prostoru a tichosti. Používáme kvalitní parkety českého výrobce, a zároveň používáme ekologické laky (bona, thomsit, uzin)

Pokládka koberců zátěžových i bytových:
- žádná jiná krytina nedosahuje tepelně izolační vlastnosti jako koberec. Svou schopností velmi dobře izolovat šetří až 10 % nákladů na vytápění. Koberce se také vyznačují schopností tlumit kroky a dobrou zvukovou izolací.

Pokládka a lepení Pvc:
- podlahové krytiny z PVC jsou stále velmi oblíbené pro své vynikající vlastnosti, atraktivní vzhled, množství designu a barev i velmi příznivou cenu. Kvalitou, estetickými i užitnými hodnotami splňují náročné požadavky na moderní podlahu. Snadno se udržují a vyznačují se vysokou odolností proti opotřebení. Jsou pocitově i pohledově teplé a útulné.

Pokládka vinylové podlahy:
- vinylové podlahy jsou novou generací podlah, kombinující kouzlo skutečné podlahy s jemností dlažby a mají jedinečný akustický komfort a styl! Upřednostňuje použití zejména v rezidenčních a lehce komerčních prostorech. Spodní vrstva je zvukotěsná a optimálně přilnavá k připravenému podkladu. Poskytují autentický a přirozený vzhled. Vrstva polyuretanu chrání vaší vinylovou podlahu před poškrábáním a nečistotami. Lze použít ve vlhkých prostorech (kuchyň, koupelna). Podlahu lze čistit vlhkým hadrem, měkkým kartáčem nebo vysavačem.

Pokládka Thermofixu:
- Thermofix je speciální heterogenní vinylová podlahovina vyráběná od roku 2003 společností Fatra, a.s. Je složena z několika vrstev s vloženým skelným rounem. Užitná nášlapná transparentní vrstva je opatřena mechanickým dezénem. Navíc je povrch opatřen polyuretanovou vrstvou, která zvyšuje odolnost a usnadňuje údržbu.

Pokládka marmolea:
- Marmoleum budete používat velmi dlouho. Je-li správně udržováno, vydrží i v nejtěžších provozních podmínkách a zachová si svůj vzhled po mnoho let. Snáší vysoké zatížení, odolává ohni, je hygienické z dekorativního materiálu. Můžeme ho svařovat, je vyrobeno z přírodních surovin a je antistatický. Kromě toho vykazuje velmi příznivé hodnoty elektrického odporu.


Provozovna - Vzorková prodejna

Na pahorku 84
Milovice
289 23

Prodejna: mobil: 608 930 848
tel: 325 532 753

Technik: mobil: 774 120 707

Dále nabízíme:

Rem-01

 

 


TOPlist