Přijmeme podlaháře

Do malé rodinné firmy poskytující podlahářské služby přijmeme zkušeného podlaháře, ale nebráníme se ani méně zkušeným, které rádi zaučíme. Klademe důraz na individuální přístup ke každému zákazníkovi, spolehlivost a vysokou kvalitu prováděného díla. Požadujeme spolehlivost, pečlivost a chuť pracovat – možnost HPP i zkráceného úvazku, vše je na domluvě.

Lokalita – Středočeský kraj, okres Nymburk.

V případě zájmu kontaktujte na tel. +420 774 120 703

Provozovna - Vzorková prodejna

Na pahorku 84
Milovice
289 23
mobil: 608 930 848
tel: 325 532 753

Doporučujeme

 

TOPlist

Důležité informacePokládka podlahy našimi podlaháři

...kvalita podlahy je dána z jedné poloviny materiálem podlahy, druhou polovinu pak dělá perfektní práce zkušených podlahářů. Nekvalitně položená podlaha nemůže plnit svůj účel pro který byla zakoupena. Teprve ruka zkušeného podlaháře Vám udělá radost z kvalitního bydlení.

...naši podlaháři provádějí pokládku podlah všech typů a technologií. Pravidelně se seznamují s aktuální nabídkou materiálů mnoha výrobců podlah, absolvují školení pořádaná výrobci a dovozci, s nimiž konzultují své zkušenosti.

...samozřejmě provádíme i renovace podlah                  

Pokládáme:

dřevěné podlahy
plovoucí podlahy
laminátové podlahy
korkové podlahy
bambusové podlahy
thermofix
marmoleum, linoleum
vinylové podlahy
lepené podlahy
koberce

Cena prací

Proč zde neuvádíme cenu naší prace ?  Protože nechceme lhát ...

...nelze vyhotovit "ceník" podlahářských prací tak, aby se dal vždy použít.

...položení metru čtverečního podlah do obývacího pokoje vyjde  levněji než čtvereční metr podlahy
v malé místnosti velikosti komory.

...pokládání podlahových lamel na perfektně rovný betonový podklad vychází až třikrát a více levněji než pokládání podlah na nerovné deskové podklady starých domů, kde většinu času zaberou přípravné práce spojené s výrobou podkladové desky.

...nechceme jít oblíbenou cestou ceníkové nabídky nízkých cen, kterou v praxi není schopen žádný podlahář dodržet, má-li zákazníkovi poskytnout kvalitní službu, a nevymlouvat se pak u zákazníka na vícepráce, s nimiž se jaksi dopředu nepočítalo.

...vážíme si zákazníka, a proto nabízíme jen to, co jsme schopní splnit.

...chceme zákazníkovi poskytnout pravdivou nabídku, za níž si můžeme stát

Podlahové krytiny, přednosti a výhody

Pokládka laminátových podlah:
- plovoucí podlahy jsou vyráběny v široké škále dekorů a barevných odstínů. Mezi její přednosti patří především stálobarevnost, odolnost vůči otlakům a nárazům, teplu a velmi snadné údržbě. Její použití je vhodné i na podlahové topení.


Pokládka dřevěných plovoucích podlah:
- dřevěné podlahy dodají Vašemu bytu příjemný pocit tepla, a na rozdíl od laminátových se dají renovovat což zaručuje tomuto typu podlah opravdu dlouhou životnost.


Pokládka + renovace parket:
- pro všechny, kteří mají rádi pocit prostoru a tichosti. Používáme kvalitní parkety českého výrobce, a zároveň používáme ekologické laky (bona, thomsit, uzin)


Pokládka koberců zátěžových i bytových:
- žádná jiná krytina nedosahuje tepelně izolační vlastnosti jako koberec. Svou schopností velmi dobře izolovat šetří až 10 % nákladů na vytápění. Koberce se také vyznačují schopností tlumit kroky a dobrou zvukovou izolací.


Pokládka a lepení Pvc:
- podlahové krytiny z PVC jsou stále velmi oblíbené pro své vynikající vlastnosti, atraktivní vzhled, množství designu a barev i velmi příznivou cenu. Kvalitou, estetickými i užitnými hodnotami splňují náročné požadavky na moderní podlahu. Snadno se udržují a vyznačují se vysokou odolností proti opotřebení. Jsou pocitově i pohledově teplé a útulné.


Pokládka vinylové podlahy: 
- vinylové podlahy jsou novou generací podlah, kombinující kouzlo skutečné podlahy s jemností dlažby a mají jedinečný akustický komfort a styl! Upřednostňuje použití zejména v rezidenčních a lehce komerčních prostorech. Spodní vrstva je zvukotěsná a optimálně přilnavá k připravenému podkladu. Poskytují autentický a přirozený vzhled. Vrstva polyuretanu chrání vaší vinylovou podlahu před poškrábáním a nečistotami. Lze použít ve vlhkých prostorech (kuchyň, koupelna). Podlahu lze čistit vlhkým hadrem, měkkým kartáčem nebo vysavačem.


Pokládka Thermofixu:
- Thermofix je speciální heterogenní vinylová podlahovina vyráběná od roku 2003 společností Fatra, a.s. Je složena z několika vrstev s vloženým skelným rounem. Užitná nášlapná transparentní vrstva je opatřena mechanickým dezénem. Navíc je povrch opatřen polyuretanovou vrstvou, která zvyšuje odolnost a usnadňuje údržbu.


Pokládka marmolea:
- Marmoleum budete používat velmi dlouho. Je-li správně udržováno, vydrží i v nejtěžších provozních podmínkách a zachová si svůj vzhled po mnoho let. Snáší vysoké zatížení, odolává ohni, je hygienické z dekorativního materiálu. Můžeme ho svařovat, je vyrobeno z přírodních surovin a je antistatický. Kromě toho vykazuje velmi příznivé hodnoty elektrického odporu.
Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se Kopírování a šíření obsahu PodlahyKutil.cz je zakázáno.