Přijmeme podlaháře

Do malé rodinné firmy poskytující podlahářské služby přijmeme zkušeného podlaháře, ale nebráníme se ani méně zkušeným, které rádi zaučíme. Klademe důraz na individuální přístup ke každému zákazníkovi, spolehlivost a vysokou kvalitu prováděného díla. Požadujeme spolehlivost, pečlivost a chuť pracovat – možnost HPP i zkráceného úvazku, vše je na domluvě.

Lokalita – Středočeský kraj, okres Nymburk.

V případě zájmu kontaktujte na tel. +420 774 120 703

Provozovna - Vzorková prodejna

Na pahorku 84
Milovice
289 23
mobil: 608 930 848
tel: 325 532 753

Doporučujeme

 

TOPlist

Důležité informaceKoberce bytové i zátěževé

...Tato tradiční krytina dnes zažívá znovuobrození nejen v obytných místnostech, ale v kancelářích.
... Koberce vytváří příjemný a útulný domov. Výrazně zlepšují akustické i tepelné vlastnosti interiéru. Mezi hlavní výhody koberců bezesporu patří měkký a teplý došlap, dobrá odolnost proti poškození a proti prošlapání.
Jistou výhodou zejména v obchodních prostorech a kancelářích je také to, že koberec pobírá do sebe prach, který se pak tolik nevíří, jako by tomu bylo v případě hladkých podlah. Pokud je koberec dostatečně často vysáván, pak obstojí i u alergiků.

Naše nabídka je od zátěžových kancelářských po nejměkčí “mecháčky” do ložnic a pokojů, a jiných částí obytných prostor.

Chlupaty-koberecVýhody:

...Koberce výborně zvukově izolují, snižují hluk v interieru
...Koberce jsou měkké
...Koberce mají velké množství unikátních vzorů

Údržba:

...Suchou cestou – používá se prášek, který se nasype na koberec a on na sebe naváže mikroskopické částečky. Nechá se chvíli působit (dle návodu) a pak vysaje. Vhodné pro koberce, které jsou všívané a koberce tkané s nižší výškou vlasu.

,,,Mokrou cestou – používají se speciální prostředky na čištění koberců (řídíme se dle návodu). Naneseme a odstraníme nečistotu vlhkým hadrem. Je možno použít mýdlové vody ( 1 hrnek pracího prostředku a 15 hrnků vlažné vody). Nesmíme po něm chodit, dokud nevyschne.

...Strojové čištění – je vhodné pro velmi špinavé koberce. Koberce jsou propírány roztokem speciálního saponátu a špína je odváděna pryč z koberce. Rychlejší schnutí než u ručního čištěn

ZPĚT

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se Kopírování a šíření obsahu PodlahyKutil.cz je zakázáno.