Přijmeme podlaháře

Do malé rodinné firmy poskytující podlahářské služby přijmeme zkušeného podlaháře, ale nebráníme se ani méně zkušeným, které rádi zaučíme. Klademe důraz na individuální přístup ke každému zákazníkovi, spolehlivost a vysokou kvalitu prováděného díla. Požadujeme spolehlivost, pečlivost a chuť pracovat – možnost HPP i zkráceného úvazku, vše je na domluvě.

Lokalita – Středočeský kraj, okres Nymburk.

V případě zájmu kontaktujte na tel. +420 774 120 703

Provozovna - Vzorková prodejna

Na pahorku 84
Milovice
289 23
mobil: 608 930 848
tel: 325 532 753

Doporučujeme

 

TOPlist

Důležité informaceDřevěné parkety-vlysy

...Parketové vlysy jsou vhodné všude tam, kde jsou nejdůležitějšími vlastnostmi podlahy mechanická odolnost a dlouhá životnost

...Parketové vlysy se vyznačují 3-vrstvou, lepenou konstrukcí, kde jsou jednotlivé vrstvy dřeva položeny křížem přes sebe. Tímto je dosaženo vysoké tvarové stálosti parketových vlysů a mechanické odolnosti.

Nezničitelnost podlahy
...Nezanedbatelnou výhodou vlysové parketové podlahy je opakovaná renovatelnost podlahy a jejírozebíratelnost - vlysy lze nejen znovu přebrousit a nalakovat, ale v nouzi poškozené jednotlivé kusy vlysů i vyměnit za nové.

Podmínkou pro splnění všech výše uvedených vlastností podlahy je pečlivá příprava rovného podkladu například nivelací podkladového betonu.

Zpět

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se Kopírování a šíření obsahu PodlahyKutil.cz je zakázáno.