Přijmeme podlaháře

Do malé rodinné firmy poskytující podlahářské služby přijmeme zkušeného podlaháře, ale nebráníme se ani méně zkušeným, které rádi zaučíme. Klademe důraz na individuální přístup ke každému zákazníkovi, spolehlivost a vysokou kvalitu prováděného díla. Požadujeme spolehlivost, pečlivost a chuť pracovat – možnost HPP i zkráceného úvazku, vše je na domluvě.

Lokalita – Středočeský kraj, okres Nymburk.

V případě zájmu kontaktujte na tel. +420 774 120 703

Provozovna - Vzorková prodejna

Na pahorku 84
Milovice
289 23
mobil: 608 930 848
tel: 325 532 753

Doporučujeme

 

TOPlist

Důležité informaceDřevěné podlahy

...jsou královnami mezi podlahovými materiály. Krása, praktičnost a nadčasovost přírodního dřeva, jakož i obrovský výběr dřevin s rozdílnými vlastnostmi předurčují dřevěné podlahy k vedoucí pozici v žebříčku prodávaných podlahovin.

Dřevěné podlahy dodáváme a pokládáme v několika provedeních

Dřevěné 3-vrstvé podlahy - podlahy s povrchem z masívu kombinovaného s jiným materiálem   >více<

Dřevěné parkety - podlahy vyrobené z menších kusů masívního dřeva - parket   >více<

OSB desky, dřevotříska - jsou plošně lisované desky z orientovaných velkoplošných třísek.
                                     Třísky jsou fixovány pojivem z umělých pryskyřic.  >více<

 

Dřevěné 3-vrstvé podlahy

Skvělou moderní technologií dneška - ještě nedávno novinkou - jsou 3-vrstvé lamelové dřevěné podlahy.

...mluví-li podlahář o blíže nespecifikované dřevěné podlaze,má téměř vždy namysli třívrstvou
dřevěnou podlahu. Sendvičové dřevěnépodlahy se staly normou mezi dřevěnými podlahami a vývoj posledních let je natolik zdokonalil, že už na nich není v podstatě co vylepšovat ...

 

...Horní vrstva - 4mm silná lamela z ušlechtilého dřeva - určuje vzhled, kvalitu a cenu parkety


...Střední vrstva - měkké dřevo, z něhož je zhotoveno pero a drážka pro spojení dílců parket


...Spodní vrstva - dřevěná dýha, zajišťující podélnou i příčnou pevnost parketového dílce

 

Zákazník má možnost vybrat si dřevěnou 3-vrstvou podlahu ze vzorníku mnoha běžných i zcela exotických dřevin, nabízených obvykle ve třech kvalitativních třídách. Může se rozhodnout pro jakýkoli materiál a kresbu a vybrat si dřevěnou podlahu prakticky jen podle vzhledu podle vzorku bez dalších znalostí.

Sipka-a

Dřevěné parkety

Klasické podlahy z masívního dřeva - prkenné podlahy, ačkoli jsou vysoce praktické a elegantní, trpí kromě vysoké ceny také několika nevýhodami souvisejícími s přirozenými vlastnostmi přírodního dřeva.

Proto byly díky moderním technologiím vyvinuty dřevěné parkety , u nichž si můžeme vybrat z několika léty ověřených technologií

Druhy:

Parketové vlysy - klasické dřevěné parkety vyrobené z jednoho kusu masívního dřeva, z nichž se poskládáním do pravidelného vzoru skládá masívní dřevěná podlaha >> více >>

Zámecké parkety (kazetové) - čtvercové parkety z velmi kvalitního dřeva, skládané do mozaiky či kazet, tvořících opakující se vzory  >> více >>

Výhody:

  • Odolnost proti deformacím - v rovině podlahy se projevují jen minimálně anebo téměř vůbec
  • Nižší cena za podlahovou plochu ( lze využít téměř celý objem původního kmene stromu)
  • Snažší výroba a tedy ve výsledku nižší výrobní a prodejní cena
  • Snadná manipulace s materiálem a skladovatelnost
  • Minimalizace stavebního odpadu = úspora nákladů
  • Téměř nekonečná životnost a obnovitelnost podlahy -renovace

Za drobnou nevýhodu dřevěných parket lze považovat, že oproti podlahám z masívního dřeva nejsou samonosné, ale potřebují celoplošně zcela rovný a pevný podklad.

   

 

 

 

OSB desky, dřevotříska

...Nejen v pracovně nebo ložnici, ale i na chalupě a na chatě vynikne originální podlaha z OSB desek. Bude neokoukaná, taková, kterou na rozdíl od běžných plovoucích podlah rozhodně každý nemá.

...Zkuste se zaměřit na dřevoštěpkové, takzvané OSB desky. Známe je spíše z bednění pod střechou a vůbec jako základní konstrukční materiál dřevostaveb. Ale prodávají se také typy desek vhodné k vytvoření podlahy a jsou firmy, které s nimi umí pracovat na vysoce profesionální úrovni. Taková ryze funkční deska se pak může vyloupnout v naprosto parádním provedení – na podlaze. Záleží na správném výběru typu a tloušťky desky a její dokonale dotažené finální povrchové úpravě.

Přednosti nové podlahy:
...Pokud jde o vzhled a dojem, podlaha to rozhodně nebude běžná a nehrozí, že by ji měl kdekdo. Samozřejmostí je zdravotní nezávadnost materiálu. Mezi další výhody patří cenová nenáročnost, vysoká pevnost, pružnost, tvarová a rozměrová stálost, stabilita a odolnost, což zahrnuje i odolnost proti vyboulení podlahy. OSB desky vykazují také dobrý tepelný odpor, podlaha z nich bude příjemně teplá.

   

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se Kopírování a šíření obsahu PodlahyKutil.cz je zakázáno.